The Greatest Show  - Live in Concert 

Hudba a Texty: Benj Pasek & Justin Paul

Producent: JIří Peter . JP and People

Režie:JIří Peter

Produkce: Hanka Hošková

Hudební nastudování: Aleš Háva 

Pěvecké nastudování: Iva Marešová 

Choreografie: Mga. Ivana Hannichová

Kostýmy: Roman Šolc

 

Koncert „The Greatest Show“ představí slavné písně z oblíbeného filmu „Největší Showman“ v podání špiček české hudební a muzikálové scény. Tento teatrální koncert oslavuje život a počiny jednoho z nejúspěšnějších marketerů, bavičů a showmanů P. T. Barnuma. Kreativním producentem a režisérem je Peter Zuska, který získal souhlas s využitím originálních písní přímo od jejich oscarových autorů, dvojice Benj Pasek & Justin Paul. 

Jejich hudba a texty jsou jakousi oslavou humanity, a o to usiluje i The Greatest Show. Cílem je diváky vtáhnout do úžasného světa zakladatele cirkusu Phinease Barnuma a předat jim silné poselství písní, jako je „A Million Dreams“ a „This Is Me“. Úvodní hit „The Greatest Show“ pro změnu všechny diváky jistě zvedne ze židle. Koncertvyužívá řady nových prvků, které jsou v české produkci zatím nevídané.

Texty písní jsou zachovány v původním anglickém znění. Koncertem provede hlas postavy Barnuma, který českým divákům vysvětlí jejich význam. Celé obsazení bude složeno z více než 40 účinkujících na scéně., scénář napsal Jiří Peter spolu s Hankou Hoškovou, choreografie se ujala Ivana Hannichová.

Nejznámější citát Phinease Barnuma zní: „Nejvznešenějším uměním je přinášet lidem radost“. Přesně tuto emoci chce v divácích vyvolat The Greatest Show.

Partneři

2014-Portfolio-Grid-Logos_Ticketmaster-1
brand.gif
0.jpg
download.jpg
156253_10151302003974672_1397824546_n.jp
T_servis-e1562680366578.jpg